Misyon – Vizyon

VİZYON

Entegre Atık yönetiminde en gelişmiş teknolojileri ve teknikleri kullanan yönetim anlayışıyla ülkemizdeki geri dönüşebilen atıkların geri kazanım miktarını arttırarak, ambalaj atıklarının kaynağında ayrı toplanmasını teşvik ederek, sanayi kuruluşlarında çıkan geri dönüşebilen ve tehlikesiz atıkların miktarının artması yönünde verimli çalışmalar yaparak, çevreye ve ülke ekonomisine katkıda bulunmak.

Çalışanlarımıza, tedarikçilerimize, müşterilerimize ve ülke ekonomimize katkılımıyız değerleri sürekli ve belirgin biçimde artarak Türkiye’de ve dünyada ilk akla gelecek vazgeçilmez kuruluşlardan biri olmak.

MİSYON

Çalışma konusuna giren geri kazanılabilir nitelikli atıklarla ilgili çevre mevzuatındaki gerekli lisanslara sahip olup, çevre ve insan sağlığına en uygun koşullarda ve ülke ekonomisine geri kazandırır.

Çalışanların bu sistemin ayrılmaz parçası olarak görerek, onların tatmin ve memnuniyetinin müşterilerine yansıması bilincini taşır,

Çalışmalarını iş sağlığı ve güvenliğine uygun olarak gerçekleştirir ve bu konularda eğitimler verir ve çalışanları tarafından uygulamalarını sıkı bir şekilde takip eder,

“Marka şehirler” yaratılmasına katkıda bulunmak için entegre atık yönetim planları oluşturulmasına katkı sağlar,

Kendisinin ve sektörünün sürekli gelişimi için çalışır,

Çalışanlarını, tedarikçilerini, müşterilerini, her zaman memnun etmeyi ve onların yüzünü güldürmeyi hedefler. Bu amaca ulaşmak için organizasyonunu geliştirir, güçlendirir ve yetkilendir. Değerlerini benimsemiş çalışanlarımızla kurumsal başarı garantileriz.